Vaše dotazy | webmail SOU  | webmail SOŠ  |  Bakaláři  | předběžná omluvenka  | autor stránek

přesný čas

kalendář

fotogalerie a aktivity - činnost žáků - sportovní akce - Fotbalové utkání

Fotbalové utkání

Ze začátku se tým složený z prvních a druhých ročníků nemohl dostat do tempa, což mělo za následek, že jsme po prvním poločase odcházeli do kabin se záporným výsledkem 0:2. Do druhého poločasu nastoupili noví hráči (z lavičky) a došlo i k přeskupení hráčů na hřišti - změna postů. Po 15 minutách jsme po faulu na útočníka kopali penaltu, kterou jsme proměnili a snížili na 2:1. Ve 26 minutě přidal další branku Temiak a stav byl 2:2. Hra bylo dost vyrovnaná a na obou stranách bylo pár šancí jít do vedení. Nakonec se trefil Dolejší a zvýšil na konečný stav 3:2.
Studenti přistoupili k tomuto zápasu s patřičným nasazením. Občas ovšem musel rozhodčí hru na obou stranách trošku krotit.
Po zápase jsme společně odcestovali vlakem do Neratovic, kde jsem studentům poděkoval za předvedený výkon a spokojeně jsme se rozešli do svých domovů.