Vaše dotazy | webmail SOU  | webmail SOŠ  |  Bakaláři  | předběžná omluvenka  | autor stránek

 

naše logo

menu

vyhledávání

 
 

naše škola

naše škola

naši studenti

Školní vzdělávací programy

přesný čas

kalendářfotogalerie a aktivity - činnost žáků - odborné exkurze


II. MEZINÁRODNÍ GURMÁNFEST KOLÍN 2011

Dne 17.9.2011 se naši žáci učebního oboru kuchař-číšník Jiří Jindra a Lucie Valášková pod vedením učitelky OV Marcely Končelové zúčastnili 2.ročníku Gurmánfestu v Kolíně. Tento festival se uskutečnil pod záštitou hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha a ve spolupráci s Československým svazem kuchařů a města Kolína. Na této akci účinkovali přední odborníci z našeho oboru a mnoho známých a výborných kuchařů. Celá akce byla provázena bohatým programem a soutěžemi.
Mezi mnoha zástupci škol, které se věnují výuce gastronomie a několika zástupců ze zahraničí se naše škola určitě neztratila. Naši žáci připravili kuřecí špízy, sladký jablečný a tvarohový štrúdl a slaný štrúdl. O úspěšném vystoupení svědčí i to, že mnoho zákazníků se k nám opakovaně vracelo a již z minulého ročníku si pamatovali naše skvělé výrobky a většinou na ně již čekali. U našeho stánku se zastavili přední politici středočeského kraje, kteří po ochutnání chválili práci našich žáků.
Tento den se velmi vydařil a to nejen díky krásnému počasí, návštěvníci festivalu a obyvatelé Kolína byli velmi milí a přátelští. Organizace celého festivalu byla na profesionální úrovni.
Všem zúčastněným patří velké poděkování. Hollanová
 
 

SOŠ a SOU Neratovice 2006 - 2014©